İzmir Adliyesi önünde silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var

İzmir Adliyesi yakınlarında gelen silah sesleri ekipleri alarma geçirdi. Adliye önündeki restoranda iki grubun silahlı çatışmaya girdiği öğrenildi. Bölgeye çok sayıda ekip sevk edilirken, silahlı çatışmada 1 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı belirtildi. Olay yerinden gelen görüntüler ise dehşete düşürdü.

İzmir adliyesi önünde bulunan bir restoranın 2'inci katında meydana gelen olayda, 2021 yılında Karabağlar ilçesinde meydana gelen ve bir kişinin hayatını kaybettiği cinayet davası ile ilgili taraflar restoranda karşı karşıya geldi. İki taraf arasında uzun namlulu silahlarla çatışma çıktı. Meydana gelen çatışmada çok sayıda kişi yaralanırken, olay yerini çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Olaya karışan 3 şüpheli polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken yaralılar ambulansla çevre hastanelere sevk edildi. Meydana gelen çatışmada, ilk belirlemelere göre 1 kişinin hayatını kaybettiği 4 kişinin de yaralandığı öğrenildi.

Olay yerinde polis ekipleri ve olay yeri inceleme ekiplerinin incelemeleri devam ederken, tedbir olarak özel harekat polisleri de bölgeye sevk edildi.

Olay yerinden fotoğraflar;

İzmir Adliyesi önünde silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var

İzmir Adliyesi önünde silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var - Resim : 2

İzmir Adliyesi önünde silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var - Resim : 3

 

İzmir Adliyesi önünde silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var ile ilgili etiketler İzmir
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.