İtfaiye ekipleri, yangından kaçan yavru kaplumbağaya elleriyle su verdi

Osmaniye’deki orman yangınına destek için Şanlıurfa’dan gelen ekipler, alevlerden kaçan yavru kaplumbağaya su vererek hayata tutunmasını sağladı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntülerden sonra ekipler büyük takdir topladı.

Türkiye’nin birçok noktasında yaşanan orman yangınlarıyla mücadele devam ederken Osmaniye’den tebessüm ettiren bir görüntü geldi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri, lokasyon olarak Şanlıurfa’ya en yakın olan Osmaniye’deki yangına destek olmak için yangın bölgesine geldi.

İtfaiye ekipleri, yangından kaçan yavru kaplumbağaya elleriyle su verdi

Sahada yangın söndürme çalışmalarına destek veren ekip, alevlerden kaçan bir kaplumbağa yavrusunu fark edince, itfaiye aracını durdurdu. İtfaiye erleri, sıcaktan etkilenen ve bitkin düşen yavru kaplumbağaya su vererek hayata tutunmasını sağladı.

Cep telefonu kamerasına yansıya görüntüler, takdir topladı.

İtfaiye ekipleri, yangından kaçan yavru kaplumbağaya elleriyle su verdi ile ilgili etiketler Osmaniye itfaiye Yangın kaplumbağa

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.