İtalyan devi Cengiz Ünder'i duyurdu

Roma forması giyen milli oyuncumuz Cengiz Ünder'in ismi sık sık Premier Lig ekipleriyle anılırken bu kez İtalya içinden bir iddia geldi.

Corriere dello Sport'a göre Napoli, milli yıldızımız için devrede. Napoli Sportif Direktörü Cristiano Giuntoli'nin çok beğendiği belirtilen Cengiz'in piyasa değerinin 25 milyon Euro düzeyinde olduğu ve bonservisinin yüksek olması ihtimali transfer için Napoli'nin işini zorlaştırabilir.

İtalyan devi Cengiz Ünder'i duyurdu

Roma'nın Hysaj'a yönelik süren ilgisi de bir takası gündeme getirebilir. Napoli'nin bu yaz kontratı biten kanat oyuncuları Callejon ile Mertens'i kaybetmesi gündemdeyken Cengiz Ünder'in bu açığı doldurması beklenebilir. Napoli'nin ayrıca Roma'nın kadrosunda düşünmediği ve kiralık olarak Feyenoord forması giyen isimlerden Karsdorp ile de ilgilendiği belirtildi.

Corona virüs nedeniyle birçok takım maaşlarda indirime giderken Roma'nın da bu uygulamaya uyduğu biliniyor. Ayrıca İtalyan devi mili yıldız Cengiz Ünder'i satış listesine koydu.

 

İtalyan devi Cengiz Ünder'i duyurdu ile ilgili etiketler Cengiz Ünder Roma Napoli Serie A
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.