İşte tarafsız habercilik: İsmail Saymaz, HDP'nin skandal kongresinde Öcalan sloganlarını görmezden geldi

HDP'nin 5'inci olağan kongresinde terörist başı Öcalan sloganları atıldı. O anlarda Halk TV ekranlarında kongre haberini sunan İsmail Saymaz, Öcalan sloganlarını görmezden gelip "Demokratik Cumhuriyet Sloganı” atılıyor dedi. 

HDP'nin 5'inci Olağan Kongresi Ankara'da yapıldı. HDP Genel Başkanı Pervin Buldan'ın konuşması sırasında, yüzlerini gizleyen iki kişi sahnenin önüne doğru hamle yaparak terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterini açmaya çalıştı. Salonda, terör örgütü elebaşı için destek sloganları da atıldı.

APO SLOGANLARINI GÖRMEZDEN GELDİ

O anlarda Halk TV ekranlarında İsmail Saymaz, olayı canlı aktarırken bir skandala imza attı. Saymaz, terörist başı Öcalan için atılan sloganları görmezden geldi. Skandal haberi sunan Saymaz, “Demokratik Cumhuriyet Sloganı” atılıyor dedi. 

 

 

 

İşte tarafsız habercilik: İsmail Saymaz, HDP'nin skandal kongresinde Öcalan sloganlarını görmezden geldi ile ilgili etiketler İsmail Saymaz HDP terörist kongre Öcalan
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.