İşte Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses'in gözlerden uzak büyüttüğü kızı Melek Zübeyde

Görenler hayran kaldı! İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın gözlerden uzak büyüttüğü kızları Melek Zübeyde’nin son halini İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli sosyal medyadan paylaştı. İşte Melek Zübeyde'nin son hali!

Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses'in Melek Zübeyde adında bir kızı olduğunu bilenlerin sayısı az. Hep gözlerden uzak kalmayı tercih eden genç kadın evli ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürüyor. Evli ve 2 çocuk sahibi Melek Zübeyde’nin son karesini gelin Yasemin Şefkatli paylaştı.

MELEK ZÜBEYDE'NİN SON HALİNİ YASEMİN ŞEFKATLİ PAYLAŞTI

Melek Zübeyde Akkaş anne ve babasının aksine sakin bir hayat yaşarken görünümü de merak ediyor. Melek Zübeyde Akkaş son olarak eşi ve çocuklarıyla erkek kardeşi Savaş Zafer'in düğününde ortaya çıkmıştı. Daha önce de kız kardeşi Dilan Çıtak'ın düğününe katılan Melek Zübeyde güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

İşte Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses'in gözlerden uzak büyüttüğü kızı Melek Zübeyde - Resim : 2

Perihan Savaş ile İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde'yi bu sefer de Yasemin Şefkatli paylaştı.

Melek Zübeyde'yi görenler "Annesi kadar zarif", "Ne kadar güzel" yorumlarında bulundu.

İşte Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses'in gözlerden uzak büyüttüğü kızı Melek Zübeyde ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."