İşte İbrahim Kutluay'ın yasak aşkının ilk görüntüsü!

Demet Şener ve eski basketbolcu İbrahim Kutluay'ın boşanma süreci devam ediyor. Kutluay'ın uğruna evliliğini bitirdiği yasak aşkı Edwina Sponza ile görüntüleri basına sızdı.

Demet Şener geçtiğimiz aylarda aldatıldığını iddia etmiş fakat İbrahim Kutluay bu konuda hiçbir açıklamada bulunmamıştı. İddiaları yalanlamayan Kutluay ile yasak aşkı Edwina Sponza'nın ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

İLK FOTOĞRAF ORTAYA ÇIKTI

Demet Şener, yaptığı açıklamalarda aldatıldığı kareleri İbrahim Kutluay'ın yasak aşkının gönderdiğini iddia etmiş ve görüntüleri görünce hemen boşanma davası açtığını söylemişti. Kutluay'ın boşanma davasından aylar sonra yasak aşkı olduğu iddia edilen kadınla fotoğrafı çıktı.

İşte o fotoğraf:

ibrahim-kutluay-in-demet-sener-i-aldattigi-10344298_6836_m

"YERLERDE SÜRÜNEREK AĞLADIĞIM ZAMANLAR OLDU"

Demet Şener verdiği bir röportajda, çok zor zamanlar geçirdiğini belirterek "Yerlerde sürünerek ağladığım günler oldu." demişti.

İşte İbrahim Kutluay'ın yasak aşkının ilk görüntüsü! ile ilgili etiketler Demet Şener İbrahim Kutluay fotoğraf yasak aşkı edwina sponza
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.