İstanbul'da kaçak göçmen operasyonu: 262 kişi yakalandı

Yurt genelinde kaçak göçmenlere karşı düzenlenen operasyonlar sürüyor. Son olarak Sultangazi ve kent genelinde düzenlenen operasyonda 262 kaçak göçmen yakalandı ve sınır dışı edilmek üzere Göç İdaresi'ne teslim edildi.

Sultangazi’de kaçak göçmen operasyonu düzenlendi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda kaçak göçmenleri barındıran ve yasadışı yollarla Avrupa'ya gitmelerini sağlayanların yaşadığı 10 ayrı adres tespit edildi.

İstanbul'da kaçak göçmen operasyonu: 262 kişi yakalandı

Polis ekiplerinin adreslere eş zamanlı düzenlediği operasyonda, 5 şüpheli ve 47 kaçak göçmen yakalanarak gözaltına alındı.Toplam 269 bin 780 lira para cezası uygulanan 5 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı. İstanbul genelindeki denetimlerde, 215 kaçak göçmen daha yakalandı.

Gözaltına alınan toplam 262 kaçak göçmen sınırdışı edilmek üzere İl Göç İdaresine teslim edildi. Operasyon yapılan 10 adres zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

İstanbul'da kaçak göçmen operasyonu: 262 kişi yakalandı ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.