İstanbul’da Emniyet'ten helikopter destekli 'Huzur Uygulaması'

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri kent genelinde 'Huzur İstanbul' denetimi yaptı. Beyoğlu ve Fatih'te denetim noktaları oluşturulurken, polis helikopteri denetimlere havadan destek verdi.

İstanbul'da Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, Beyoğlu, Fatih ve Kadıköy başta olmak üzere kent genelinde 'Huzur İstanbul' denetimi yaptı. Uygulama noktalarındaki denetimlere, Asayiş Şube Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı. Fatih ve Beyoğlu'ndaki denetim noktalarında durdurulan araçlar arandı; araçlardaki sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgusu yapıldı. Özel Harekat polislerinin de hazır bulunduğu denetimlere polis helikopteri de havadan destek verdi.

 

İstanbul’da Emniyet'ten helikopter destekli 'Huzur Uygulaması' ile ilgili etiketler İstanbul
GÜNÜN VİDEOSU

Su altında mezarlık, medrese, asma köprü... AFAD ekibi Diyarbakır'da görüntüledi!

Diyarbakır'ın Eğil ilçesindeki Dicle Baraj Gölü'nde eğitim dalışı yapan AFAD ekibi, su altındaki eski asma köprü, medrese, mezarlık gibi birçok tarihi yapıyı görüntüledi.