İstanbul'da anne ve iki çocuğu evde ölü bulundu

Kartal'da iki çocuğu ile birlikte yaşayan anne Melek Dönmez' den haber alınamayınca yakınlarının ihbarı üzerine polis ekipleri çilingir yardımı ile eve girdi. Polis ekipleri kendisinden haber alınamayan iki çocuğu ve annesini evde ölü buldu.

Olay, İstanbul'un Kartal ilçesinde meydana geldi. Kartal Atalar Mahallesi'nde bulunan 5 katlı binanın giriş katındaki dairede yaşayan Melek Dönmez'den yakınları haber alamayınca ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla Dönmez'in yaşadığı eve girdi. Ekipler evde, anne Melek Dönmez, kızları Havvanur Ergay (11) ve Belinay Ergay'ın cansız bedenlerini buldu.

İstanbul'da anne ve iki çocuğu evde ölü bulundu

Anne ve kızlarının cansız bedenleri yapılan ilk incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere olay yerinden kaldırıldı.

Polis ekipleri olayla ilgili incelemeyi sürdürürken, anne ve kızlarının ölümünde doğal gaz zehirlenmesi şüphesi üzerinde duruluyor.

  Mahallelilerden Mesut Çelik, “Sabah geldiğimizde burada polisler vardı. Merak ettik acaba ne oldu diye. Sonradan duyduk, anne ve iki kız gazdan zehirlendi diye. Zaten polisler geldikten sonra ortaya çıktı. Biz de üzüldük tabii annesini tanıyorduk, görüyorduk. En son kızını elinde poşet iki tane ekmek aldığını gördüm, evine gidiyordu. Sonra bugün de bu olayı görünce bayağı bir üzüldük. 2 tane kızı vardı. Duyduğumuz kadarıyla galiba ocakta çaydanlığı unutmuşlar. Tabii onun büyük bir ihtimalle gaz sızıntısı ocağı söndürmüş. Geç saatte olduğuna göre kimse fark etmedi. Sabah eski eşi gelmişti, buradaydı. Tabii baya üzüldük. Yapacak bir şey yok Allah rahmet eylesin. Gerçekten çok üzüldük çünkü biliyorduk, görüyorduk kendilerini komşumuzdu. Eşim ve annem tanıyordu. Annem duyunca evde ağlamaya başladı” dedi

İstanbul'da anne ve iki çocuğu evde ölü bulundu ile ilgili etiketler İstanbul Kartal