İstanbul Maltepe'de koku alarmı!

Maltepe'de yayılan pis bir koku vatandaşları tedirgin etti. Bir çöp konteynerine atılan madde paniğe neden oldu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve AFAD geldi, incelme yaptı. Kokuya çöp konteynerine atılan maddelerin çöplerle karışmasının neden olduğu ortaya çıktı.

İstanbul'da Maltepe Girne Mahallesi Elifli Sokak üzerinde bulunan yeraltı çöp konteynerlerinden saat 18.00 sıralarında çevreye dayanılmaz kokular yayılmaya başladı. Son dakika haberine göre, ihbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve AFAD geldi. Çevre güvenlik şeridiyle kapatıldı.

İtfaiye, çöpün kapağını açarak içeriye atılan maddeleri dışarı çıkardı. Çöpe atılan maddelerin şişe içerisinde bulunan sıvı kimyasal madde olduğu anlaşıldı. Kimyasal maddenin çöpteki diğer maddelerle birleşmesiyle kötü kokuya neden olduğu öğrenilirken, kimyasal maddeyi kimlerin attığı ise henüz öğrenilemedi. Şişe içerisindeki kimyasal maddeler daha sonra olay yerine gelen ekipler tarafından götürüldü. (İHA)

İstanbul Maltepe'de koku alarmı! ile ilgili etiketler Maltepe AFAD itfaiye koku alarm

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.