İstanbul’da yine bir rezidansta yangın!

İstanbul Esenyurt’ta bulunan 20 katlı bir rezidansta çıkan yangın çıktı. Ekiplerin yoğun çalışması sonucu kontrol altına alınan yangının elektrik panosu kaynaklı olduğu öğrenildi.

Esenyurt’ta 20 katlı bir rezidansın 16'ncı katında yangın çıktı. 3 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldığı yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

3 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI 

Yangın, 13.30 sıralarında Pirireis Mahallesi'nde 20 katlı rezidansın 16'ncı katında çıktı. Elektrik panosunda çıkan yangında duman dairelere yayıldı. Dumanı gören vatandaşların ihbarı üzerine, olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Müdahalelerin ardından kısa sürede söndürülen yangında 3 kişi dumandan etkilendiği için hastaneye kaldırıldı.

ELEKTRİK PANOSU KAYNAKLI

Site sakini Ömer Şentürk, "Bir anda duman yükseldiğini gördük.  Kendimizi hemen dışarıya attık. Elektrik panolarından çıktığı söyleniyor" dedi. 

KADIKÖY'DE DE REZİDANSTA YANGIN ÇIKMIŞTI

İstanbul Kadıköy'de 257 dairenin bulunduğu 24 katlı bir rezidansta yangın çıkmıştı. Yaralı veya can kaybının yaşanmadığı yangının klima kaynaklı çıktığı öğrenilmişti.

İstanbul’da yine bir rezidansta yangın! ile ilgili etiketler Yangın Esenyurt İstanbul
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.