İsrailli askerden katliam itirafı! "Bana 'Yakınındaki her şeyi öldür' denildi"

8 yıl önce İngiliz medyasına konuşan İsrailli askerin katliam itirafları kan dondurdu. İşte "Bana 'Yakınındaki her şeyi öldür' denildi, ben de yaptım, yaptım ve pişmanım." diyen askerin itiraf videosu...

İsrail ordusu Gazze'ye gece gündüz bombalar yağdırmaya devam ederken 8 yıl önce çekilen bir video gündeme bomba gibi düştü. 

Bir İsrail askerinin 8 yıl önce İngiliz medyasına katliam itirafında bulunduğu ortaya çıktı. 

"YAKININDAKİ HER ŞEYİ ÖLDÜR"

İsrailli asker kendisine 'Yakınındaki her şeyi öldür' talimatı verildiğini belirterek, "Yaptım, yaptım ve pişmanım" dedi.

Ayrıca, "Çoğu bana hiçbir şey yapmayan insanları öldürdüm. Bana verilen talimatlar çok açıktı, 'Rastladığınız her insanı, gördüğünüz her şeyi öldürün' Yapılanlar vahşi batıya benzer ve hepsi komutanlar tarafından onaylanıyor." sözleriyle içlerindeki vahşilik dikkat çekti.

 

 

İsrailli askerden katliam itirafı! "Bana 'Yakınındaki her şeyi öldür' denildi" ile ilgili etiketler İsrail Filistin Gazze

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.