İsrail’den İbrahim Reisi için saygı duruşunda bulunan BM'ye ilginç tepki: Hitler'in ölüm yıldönümünde bir dakikalık saygı duruşu mu?

İsrail’in Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Gilad Erdan, dün helikopter kazasında hayatını kaybeden İbrahim Reisi ve beraberindeki heyet için saygı duruşunda bulunan BM Güvenlik Konseyi’ne tepki gösterdi.

Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi’nde dün helikopter kazasında hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki heyet için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulmasına İsrail sert tepki gösterdi.

İsrail’den İbrahim Reisi için saygı duruşunda bulunan BM'ye ilginç tepki: Hitler'in ölüm yıldönümünde bir dakikalık saygı duruşu mu?

"HİTLER'İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞU MU?"

İsrail’in BM Daimi Temsilcisi Gilad Erdan yayınladığı video mesajda, “BM Güvenlik Konseyi, binlerce kişinin katledilmesinden sorumlu, toplu katliam yapan İran Cumhurbaşkanı Reisi anısına bugün saygı duruşunda bulundu. Rehinelerimizi kurtarmak için hiçbir çaba sarf etmeyen bu organ, bugün başlarını İran'da, İsrail'de ve dünyanın dört bir yanında binlerce kişinin ölümünden sorumlu olan bir adama eğdi. Güvenlik Konseyi'nde bundan sonra ne olacak? Hitler'in ölüm yıldönümünde bir dakikalık saygı duruşu mu? Güvenlik Konseyi dünya barışı için bir tehlike haline geldi” dedi.

İsrail’den İbrahim Reisi için saygı duruşunda bulunan BM'ye ilginç tepki: Hitler'in ölüm yıldönümünde bir dakikalık saygı duruşu mu? ile ilgili etiketler İran İbrahim Reisi Birleşmiş Milletler İsrail
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail'in Lübnan'ın güneyine yönelik hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki 3 katlı bir binaya düzenlediği hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.