İsrail ordusu Nusayrat Mülteci Kampı'nı vurdu! TRT Arapça ekibinden bir grup gazeteci yaralandı

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ndeki Nusayrat Mülteci Kampı'nı bombalaması sonucu aralarında TRT Arapça ekibinin de bulunduğu bir grup gazeteci yaralandı. Saldırıya TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı, ''Hiçbir ahlaki, hukuki, insani sınırı olmayan İsrail vahşetini lanetliyorum.'' diyerek tepki gösterdi.

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ndeki Nusayrat Mülteci Kampı'nı bombalaması sonucu aralarında TRT Arapça ekibinin de bulunduğu bir grup gazeteci yaralandı.

Saldırıya TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı, ''Katil İsrail, Nuseyrat Kampında TRT Arabi ekibimizin aracını hedef aldı. Maalesef freelancer kameramanımız Sami Şahada ayağını kaybetti, şu an ameliyatta. Muhabirimiz Sami Berhum’un durumu çok şükür iyi. Hiçbir ahlaki, hukuki, insani sınırı olmayan İsrail vahşetini lanetliyorum.'' diyerek tepki gösterdi.

İsrail ordusu Nusayrat Mülteci Kampı'nı vurdu! TRT Arapça ekibinden bir grup gazeteci yaralandı ile ilgili etiketler İsrail
GÜNÜN VİDEOSU

Su altında mezarlık, medrese, asma köprü... AFAD ekibi Diyarbakır'da görüntüledi!

Diyarbakır'ın Eğil ilçesindeki Dicle Baraj Gölü'nde eğitim dalışı yapan AFAD ekibi, su altındaki eski asma köprü, medrese, mezarlık gibi birçok tarihi yapıyı görüntüledi.