İspanya kraliyet ailesini sarsan gizli aşk iddiası!

İspanya Kraliyet ailesi, yasak aşk skandalıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Kraliçe Letizia’nın, eniştesi Jaime Del Burgo ile gizlice aşk yaşadığı iddiası herkesi şoke etti. İşte İspanya Kraliyet ailesini magazin manşetlerine taşıyan gizli aşkın detayları...

İspanya Kraliyet ailesi gizli aşk iddiasıyla sarsıldı. İddiaya göre Kraliçe Letizia kız kardeşinin eşi Jaime Del Burgo ile aşk yaşıyor. Peki, gizli aşk iddiasının sahibi kim? İşte gündeme bomba gibi düşen gizli aşk skandalının detayları...

İspanya Kraliyet ailesi yasak aşk skandalı ile gündem oldu. Kral Felipe'nin, eşi Kraliçe Letizia'nın, kız kardeşi Telma Ortiz'in eşi Jaime del Burgo ile gizlice aşk yaşadığı iddia edildi.

Bu ilişkinin, Kraliçe Letizia'nın evlendikten sonra da devam ettiği öne sürüldü.

2012-2014 yılları arasında Letizia'nın kız kardeşi Thelma ile evli olan del Burgo, ünlü İspanyol gazeteci Jaime Peñafiel'in geçtiğimiz haftalarda yayınlanan "Letizia ve Ben" kitabında kraliçeyle gizli bir aşk yaşadığını iddia etmişti.

Del burgo, Letizia ile Kral Felipe ile tanışmasından yıllar öncesinde sevgili olduklarını öne sürüyor. İlişkinin Letizia'nın Kral ile evlenip Kraliçe olmasından sonra da devam ettiğini savunuyor.

Del Burgo kanıt olarak kraliçenin kendisine gönderdiğini söylediği bir selfie paylaştı. Letizia'nın yazdığı ileri sürülen paylaşımda "Aşkım... Senin şalına sarındım. Beni koruyor. Birbirimizi yeniden görünceye kadar geçen saatleri sayıyorum. Seni seviyorum" dediği aktarıldı.

İspanya kraliyet ailesi suçlamalarla ilgili yorum yapmaktan kaçındı. Elinde başka fotoğraflar ve mesajlar olduğunu açıklayan Del Burgo ise tepkilerin ardından paylaşımını sildi.

"Kendime göre sebeplerim vardı" diyen del Burgo,, "Beni ölümle tehdit edenlere garezim yok, kimseden korkmuyorum." ifadelerini kullandı.

Kraliçe Letizia'nın, kocası Kral 6. Felipe'nin yakın arkadaşı olan ve yolsuzlukla suçlanan iş adamı Javier Lopez Madrid ile de 2014 yılında gizlice mesajlaştığı ortaya çıkmıştı.

İspanya kraliyet ailesini sarsan gizli aşk iddiası! ile ilgili etiketler İspanya
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.