Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş'ın ayrılık nedeni belli oldu!

Geçtiğimiz hafta evliliklerini sonlandıran Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş'ın boşanmalarına at yarışının neden olduğu öğrenildi..

Eşiyle birlikte at yarışlarına yatırım yapan Işın Karaca, konserlerden daha çok para kazandığını bu nedenle işi daha da çok büyütüceğini söylemişti.

Ani bir karar ile evliliklerini sonlandıran çift herkesin kafasını karıştırmıştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programınında Tuğrul Odabaş'ın, Işın Karaca'yı kullandığı; bu durumun ayrılığa sebep olduğu iddia edildi.


Odabaş'ın bir kadına, "Atları, Işın'a aldırıyorum. Parasını ona ödetiyorum. Haradaki tüm iyi atları aldırdım" demesi, Işın Karaca'nın kulağına gidince ortalık karıştı.

Bu sözler üzerine çok sinirlenen Karaca ipleri koparttı. At krizi nedeniyle boşanan çift iddialara yönelik henüz bir açıklama yapmadı.

Ancak Tuğrul Odabaş'ın boşanır boşanmaz "Atçılığı bıraktığımızdan dolayı" diyerek taylarını satışa çıkarması iddiaların doğru olduğu düşüncelerine neden oldu.

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş'ın ayrılık nedeni belli oldu!

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş'ın ayrılık nedeni belli oldu! ile ilgili etiketler Işın Karaca boşanma tuğrul odabaş at yarışı