Işın Karaca kaos içinde aşkı buldu!

1.5 ay önce eşi Tuğrul Odabaş'tan boşanan Işın Karaca için bomba bir iddia ortaya atıldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Geçtiğimiz ay Tuğrul Odabaş'tan boşanan Işın Karaca için yeni bir iddia ortaya atıldı. 2. Sayfa'da yer alan habere göre Işın Karaca yeni bir aşka yelken açtı.

Söylentilere göre Karaca aradığı aşkı müzisyen Can Yapıcıoğlu'nda buldu. Geçmişte aynı projelerde çalışan ikili 6 Aralık'tan itibaren aşk yaşamaya başladı. 

Birliktelikle ilgili yorum yapan Işın Karaca'nın eski eşi Odabaş "Ne hali varsa görsün. Her şey ortada. Bana bulaşmasın" açıklamasını yaptı.

Işın Karaca kaos içinde aşkı buldu!

Can Yapıcıoğlu'na yakın bir isim, Işın Karaca ile Can Yapıcıoğlu arasındaki ilişkinin Işın Karaca evliyken başladığını iddia etti.

Konuyla ilgili Karaca iddialara "Böyle bir saçmalık olması mümkün değil. 6 Aralık'ta ilişkimizin başlamasına karar verdik. İhanet söz konusu olamaz" cevabını verdi.

Aralarında 20 yaş fark olduğunu reddeden Karaca Can Yapıcıoğlu ile arasındaki yaş farkını açıklamadı.

Karaca 6 Aralık'ta Bir Jazz gecesi konserinde karşılıklı olarak birbirlerine açıldıklarını dile getirdi. Işın Karaca son olarak çok güzel bir şey yaşadığını ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Işın Karaca kaos içinde aşkı buldu! ile ilgili etiketler Işın Karaca Can Yapıcıoğlu Aşk boşanma tuğrul odabaş
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...