İsimleri aşk dedikodusuna karışmıştı! Bali tatilinden dönen Serenay Sarıkaya soluğu Mert Demir'in konserinde aldı!

Bali tatilinden dönen Serenay Sarıkaya, ülkeye döner dönmez soluğu adının aşk dedikodularına karıştırdığı Mert Demir'in konserinde aldı.

Aile dizisindeki Devin rolüyle izleyicilerden tam not alan Serenay Sarıkaya, dizinin final yapmasıyla tatil için Bali'ye gitmişti. Ünlü oyuncu tatil dönüşü oluğu adının aşk dedikodularına karıştırdığı Mert Demir'in konserinde aldı.

Mert Demir, dün akşam İstanbul'da bir mekanda sahne aldı.Demir'i dinlemeye gelenler arasında Serenay Sarıkaya da vardı. Pop Bizde'de yer alan görüntülere göre, Sarıkaya Demir'i hayranlıkla izleyerek şarkılarını da eşlik etti. Öte yandan Sarıkaya'nın konser öncesi Demir ile kuliste zaman geçirdiği de ileri sürüldü. Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in hit şarkısı 'Ateşe Düştüm'ün vokalliğini üstlenmişti.

İsimleri aşk dedikodusuna karışmıştı! Bali tatilinden dönen Serenay Sarıkaya soluğu Mert Demir'in konserinde aldı! ile ilgili etiketler Serenay Sarıkaya
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.