İsim benzerliğinin böylesi! Trabzonluların yürekleri ağızlarına geldi

Resmi Gazete'de yayımlanan vali atamaları, isim benzerliği nedeniyle sosyal medyada gündem oldu. Trabzon'a vali olarak Aziz Yıldırım atanınca, yaşanan isim benzerliği çok konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan 10.08.2023 tarihli Resmi Gazete'de vali atamaları yer aldı.

Yayınlanan kararnameyle birlikte Trabzon’da 2018 yılında beri valilik yapan İsmail Ustaoğlu Balıkesir valiliğine atandı. Trabzon’un yeni valisi ise Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım oldu

Resim

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

İsim benzerliği sosyal medyada bir hayli gündem oldu. Öyle ki birçok sosyal medya kullanıcısı Vali olarak atanan Aziz Yıldırım'ı, 3 Temmuz şike sürecinde Trabzonspor ile adeta kanlı bıçaklı olan Fenerbahçe'nin eski başkanı iş insanı Aziz Yıldırım ile karıştırdı.

Konuyla ilgili sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken, bu isim benzerliği nedeniyle de Aziz Yıldırım ismi Twitter'da TT oldu.

 

İsim benzerliğinin böylesi! Trabzonluların yürekleri ağızlarına geldi - Resim : 2

İsim benzerliğinin böylesi! Trabzonluların yürekleri ağızlarına geldi - Resim : 3

 

 

İsim benzerliğinin böylesi! Trabzonluların yürekleri ağızlarına geldi ile ilgili etiketler Resmi Gazete Aziz Yıldırım
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.