Tekirdağ'da İşçi servisi askeri personel taşıyan servise çarptı! Yaralılar var

Tekirdağ'da işçi servisi askeri personel taşıyan servise çarptı. Kazada 16 kişi yaralandı.

Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde meydana gelen kazada tekstil fabrikasına işçi taşıyan servis minibüsü askeri personel taşıyan servis aracına çarptı. Kazada toplamda 16 kişi yaralandı.

SERVİS MİNİBÜSÜNDE 26 KİŞİ VARDI

Kaza, Çorlu - Edirne kara yolu üzeri Ergene ilçesi sınırları içerisindeki Ulaş Mahallesi mevkisinde meydana geldi. İddialara göre, bakkallara ekmek götüren Osman C. idaresindeki 59 AFK 425 plakalı araç, lastiği yarıldığı için emniyet şeridinde beklemeye başladı. Bu sırada aynı istikamete seyreden ve askeri personeli taşıyan Uzman Çavuş Yılmaz Doğan yönetimindeki 59 ABN 674 plakalı araç, önünde aniden beliren bu araca çarpmadan durdu. Bu iki araca ise bir tekstil fabrikasına işçi taşıyan içerisinde 26 işçinin bulunduğu Hikmet A. idaresindeki 59 S 1747 plakalı servis minibüsü çarptı. Kazada işçilerden biri, servis minibüsünün ön koltuğunda sıkıştı.

 16 KİŞİ YARALANDI

Kaza yerine çok sayıda ambulans ve jandarma ekibinin yanı sıra itfaiye kaza kırım ekibi de sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin sıkıştığı yerden çıkardığı yaralı işçi ambulansa alınarak tedavisinin yapılması için Çorlu Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan yaralı işçilerin olay yerine gelen ambulanslarda ayakta tedavi edildiği kazada, 11'i işçi servisinde 5'i de askeri personel taşıyan araçta olmak üzere toplam 16 kişi yaralandı. Yaralılar Çorlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken kaza ile ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

 Tekirdağ'da İşçi servisi askeri personel taşıyan servise çarptı! Yaralılar var - Resim : 3

Tekirdağ'da İşçi servisi askeri personel taşıyan servise çarptı! Yaralılar var - Resim : 4

Tekirdağ'da İşçi servisi askeri personel taşıyan servise çarptı! Yaralılar var - Resim : 5

Tekirdağ'da İşçi servisi askeri personel taşıyan servise çarptı! Yaralılar var ile ilgili etiketler Tekirdağ Trafik kazası
GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.