İş Bankası’ndan KOBİ’lere ‘Tek Limit’le hızlı finansman hizmeti

Türkiye İş Bankası yeni ürünü Tek Limit ile ticari müşterilerin ihtiyaç duydukları kredi ürünlerine tanımlı limitleri üzerinden limit aktararak, diledikleri an kredi kullanabilmelerine olanak sağladı. İşte detaylar...

İbrahim Acar
İbrahim Acar

Türkiye İş Bankası Tek Limit ile hem gerçek kişi tacir hem de tüzel müşterilerine tek bir ticari kredi limiti tanımlayarak ihtiyaçları olan ticari kredi kartı, taksitli ek hesap, işletme kredileri gibi pek çok kredi türünde kullanım yapabilme avantajı sunuyor. İhtiyaç anında kullanıma hazır limit olması ticari müşterilerin kısa ve orta vadeli finansman ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamasına yardımcı oluyor. Tek Limit’e İş Bankası şubelerinden başvurulabiliyor.

İş Bankası’ndan KOBİ’lere ‘Tek Limit’le hızlı finansman hizmeti

 “Kullanıma hazır bir ticari kredi limiti olduğunu bilmek, ticarette atılacak adımlar için güç veriyor”

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Yılmaz, ticari hayatın yoğun temposu içerisinde KOBİ’lerin ve işletmelerin finansal enstrümanlara hızlı erişimi ve gerek duydukları zaman finansman olanaklarından yararlanabilmesinin önemini vurgulayarak şöyle konuştu: “KOBİ ve işletmeler, ticari hayat döngüsünde, farklı finansman çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Her bir finansman çözümüne ayrı ayrı başvurmak yerine tanımlı tek bir ticari kredi limiti üzerinden ihtiyacın belirlenerek limitin istenilen kredi türünde kullanılması, KOBİ ve işletmelere önemli bir esneklik sağlıyor. Ayrıca her zaman kullanıma hazır bir ticari kredi limiti olduğunu bilmek, müşterilerimize ticarette atacakları adımlar için güç veriyor. “Geleceğin Bankası” vizyonumuz doğrultusunda tüm müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarını karşılayan bir kurum olmanın ötesinde; onların hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler sunan ürün ve hizmetlerle yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

İş Bankası’ndan KOBİ’lere ‘Tek Limit’le hızlı finansman hizmeti ile ilgili etiketler ekonomi KOBİ Türkiye İş Bankası
GÜNÜN VİDEOSU

Virajı alamadı yoldan düştü... Of’taki kaza sabah ortaya çıktı

Trabzon'un Of ilçesine bağlı Kıyıboyu Mahallesi’nde Harun Şengül’ün (68) kullandığı araç şarampole yuvarlandı. Gece saatlerinde meydana gelen kazada şengül'ün yokuşu çıkarken viraja yaklaşınca direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldiği öğrenildi. Sabah havanın aydınlanması ile ortaya çıkan kazada araç sürücüsü hayatını kaybetti.