İş adamına 6 köpek saldırdı, yoldan geçen sürücülerden hiçbiri aracına almadı

İstanbul'un ilçesi Bakırköy'de sahilde yürüyüş yapan iş adamı başıboş gezen 6 köpeğin saldırısına uğradı. Kurtulmak için kendisini yola atan kişi ezilme tehlikesi geçirdi. tekrar saldırmaya başlayan köpekleri görünce yoldan geçen araçlardan birisine binmek isteyen iş adamını hiçbir sürücü aracına almadı. O anlar yakınlardaki güvenlik kameralarına yansıdı.

İstanbul'da dün Bakırköy-Ataköy Sahili'nde tek başına yürüyüşe çıkan iş adamı Sedat Karaağaç, kaldırımda yürüdüğü sırada başıboş gezen köpeklerin saldırısına uğradı.

Etrafını saran köpeklerin saldırısında yaralanan Karaağaç, kurtulmak için kendisini yola attı. Ezilme tehlikesi de geçiren iş adamına yardım etmeye çalışan bir kişi saldıran köpekleri olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.

Karaağaç ise tekrar saldırmaya başlayan köpekleri görünce yoldan geçen araçlardan birisine binmek istedi, ancak hiçbir sürücü onu almadı.

Birçok yerinden yara alan Karaağaç, 10 gün rapor aldı. Karaağaç'ın Bakırköy ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne dava açacağı öğrenildi. Yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İHA

İş adamına 6 köpek saldırdı, yoldan geçen sürücülerden hiçbiri aracına almadı ile ilgili etiketler Bakırköy Sedat Karaağaç köpek saldırısı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...