İş adamı Cüneyt Yılmaz korkunç sona bu videoyu çekip gitti

14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldüren iş adamı Cüneyt Yılmaz'ın, korkunç sona giderken çektiği video ortaya çıktı. Eşi Serap Yılmaz ile arasında anlaşmazlık olduğu ve yaklaşık 5 yıldan beri psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Cüneyt Yılmaz’ın "Ben kızımı da alıp gidiyorum, haklarınızı helal edin." diyerek ailesine seslendiği görüldü.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik Yılmaz'ın oğlu iş adamı Cüneyt Yılmaz, 22 Nisan'da 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldürdü.

8 sayfalık bir mektup yazan Yılmaz, ardından tabancayla intihar etti. Yaklaşık 5 yıldır psikolojik tedavi gören Yılmaz'ın yazdığı mektup incelemeye alındı.

İş adamı Cüneyt Yılmaz korkunç sona bu videoyu çekip gitti

Savcılık yetkilileri, Yılmaz'ın mektubunda eşinin kendisini aldattığını öne sürüp "Bu olayın tek sorumlusu eşimdir" yazdığını belirtti

KORKUNÇ SONA AİLESİNDEN HELALLİK İSTEYİP GİTTİ

SuperHaber, Cüneyt Yılmaz'ın kızını boğarak öldürmeden ve intihar etmeden önce çektiği son görüntüye ulaştı. Aracıyla eve giderken cep telefonu ile bir video çeken Yılmaz'ın sık sık iç geçirdiği ve durgun bir konuşma yaptığı görüldü.

Anne ve babasına hitaben konuşan Yılmaz “Anne baba merhaba... Eee yok yani... Ben böyle bi şeyin yaşandığına yüzde bir milyon eminim. Hiç bir şeyim şüphem yok aklımda. Yani kaç seferdir karşıma alıyorum, konuşuyorum, anlatıyorum. Yok.. Bir şekilde saklıyor ya, yani yok ya saklıyo.. Ama her şey ortada, zaten göreceksiz her şeyi ortaya dökülecek göreceksiniz. Artık diyorum yani böyle şeyim yok.. Ne artık  ona karşı ne inancım var,ne bir şeyim var. Hiç bir şeyim yok ona karşı. Hiç bir şeyim yok.." diyerek sözlerine başladı.

İş adamı Cüneyt Yılmaz korkunç sona bu videoyu çekip gitti - Resim : 2

"BEN KIZIMI DA ALIP GİDİYORUM..."

Sesinin zaman zaman titrediği görülen Yılmaz, konuşmasının devamında ise ağlamaklı olarak şunları söyledi:

"Bu artık bu  zıvanadan çıkmış. Hani bir şeyi bitirdiğini falan da şey değilim, yani böyle bir şey falan yapmıyor. Konu hala devam ediyor. Bilmiyorum yani ben bununla... Ha bu yürümeyecek...Tamam ama şey de istemiyorum artık.. Yani bunları kafamda düşünmek taşınmak, böyle tartmak da istemiyorum. Çünkü gerçekten artık çok yoruldum. He Zeynep’i bırakmayacağım ona. Zeynep’i ona bırakmayacağım.O haketmiyor, onu haketmiyor... Bırakın o artık kendi vicdan azabı ile yaşasın.O vicdan azabı zaten ona yeter. Tamam mı... Yani onun ölümü onun için bir kurtuluş. Ha onu yaşatmayacağım ona.. Onu ona yaşatmayacağım. Ben kızımı da alıp gidiyorum. Haklarınızı bana helal edin. Benden yana hakkım geçtiyse size, kat be kat helal olsun. Baba hakkını sen çok helal et. Çünkü ilgilenemedim son zamanlarda senle... Yani kafam inanılmaz dolu.. Hiç bir şey yapasım yok. Yani böyle hiç birşeyim.."

İş adamı Cüneyt Yılmaz korkunç sona bu videoyu çekip gitti ile ilgili etiketler SuperHaber video iş adamı cinayet İntihar kız

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.