İrem Sak ve Orkun Işıtmak sevgili mi? Aşk mı yaşıyorlar?

İrem Sak, YouTube fenomeni Orkun Işıtmak ile görüntülendi. Cihangir'de görüntülenen isimlerin sevgili olup olmadığı ise gündemde merak edilen sorular arasında yer alıyor. Peki İrem Sak ve Orkun Işıtmak sevgili mi? Aşk mı yaşıyorlar? Detaylar haberimizde...

İrem Sak ve Orkun Işıtmak sevgili mi? Ünlü oyuncu İrem Sak ve Youtube fenomeni Orkun Işıtmak önceki gece Cihangir’de görüntülendi. İkilinin görüntülenmesi sonrası ise herkes sevgili olup olmadığını araştırıyor. Peki İrem Sak ve Orkun Işıtmak sevgili mi? Aşk mı yaşıyorlar? Merak edilen detaylar haberimizde...

İrem Sak ve Orkun Işıtmak sevgili mi?  Aşk mı yaşıyorlar?

Ünlü oyuncu İrem Sak, önceki gece Cihangir’de internet fonemeni Orkun Işıtmak’la görüntülendi.

"ORKUN BENİM ÇOK İYİ BİR DOSTUM”

Gazetecilerin görüntülediğini fark eden oyuncu, “Arkadaşlar biz iyi arkadaşız. Beni uzun bir süredir kimseyle çekmediniz çünkü kendimi işime ve mesleğime adadım. Orkun benim çok iyi bir dostum” dedi.

İREM SAK
İrem Sak, 1986 yılında Sivas'ta doğdu. Çerkes kökenlidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

İrem Sak aynı yıl içerisinde "Domino's Pizza, Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club" reklamlarında oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu'nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri'ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür'e dönmüştür.

 Tv Programları
5'er Beşer (2011) Sinem
İnsanlar Alemi (2012) Sinem
Güldür Güldür (2015) Sinem
Diziler
Şen Yuva (2010) Şehrazat
Yalan Dünya (2012) Tülay
Filmografi
Dedemin Fişi (2016) Kader
Dönerse Senindir (2016) Defne
Martı (2017) Nurgül
Ölümlü Dünya (2018)

ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Orkun Işıtmak, İstanbul Üniversitesinde, İtalyan Dili ve Edebiyatı okuyor. Birkaç yıl önce oyun videoları ile tanınmaya başlayan Işıtmak, YouTube’ta 3,5 milyondan fazla bir abone sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza attı.

Günden güne abone sayısını artıran genç YouTuber, diğer fenomenlerle de videolar çekerek kanalını ve abone sayısını iyice genişletti. Işıtmak, en gelecek vaad eden YouTuber yıldızları arasında gösteriliyor.

İrem Sak ve Orkun Işıtmak sevgili mi? Aşk mı yaşıyorlar? ile ilgili etiketler İrem Sak Orkun Işıtmak sevgili mi aşk mı yaşıyorlar
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.