İrem Sak, Cihangir sokaklarını birbirine kattı!

Ünlü oyuncu İrem Sak, dün gece arkadaş grubu ile Cihangir'de görüntülendi. Sak, alkolü fazla kaçırınca sokaklarda, “Ben Sivaslıyım, güç bende, uyanın!” diyerek bağırdı.

Ünlü oyuncu İrem Sak, önceki gün Cihangir’deki bir restoran çıkışı görüntülendi. Ara sokaklarda arkadaş grubuyla yürüyen ünlü oyuncu, “Ben Sivaslıyım, güç bende. Uyanın ulan” diye bağırıp yerden topladığı taşları duvara fırlattı.

İrem Sak, Cihangir sokaklarını birbirine kattı!

Hürriyet'te yer alan habere göre; İrem Sak, önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir’deki bir restorandaydı. Mekandan geç saatlerde çıkan oyuncu, bir süre İstiklal Caddesi’nin ara sokaklarında dolaştı. Yürümekte zorlanan oyuncu, yerden aldığı küçük taşları sokak duvarlarına atmaya başladı.

“BEN SİVASLIYIM, GÜÇ BENDE. UYANIN ULAN”

Bir yandan da “Ben Sivaslıyım, güç bende. Uyanın ulan” diye bağıran oyuncuya, arkadaşları da aynı şekilde eşlik etti.

İrem Sak, Cihangir sokaklarını birbirine kattı! - Resim : 2

İrem Sak, daha sonra bir mekan önünde gördüğü boks makinesine yumruk atarken görüntülendi. Patlayan flaşlar, Sak’ı durdurdu. Sak, bir dükkanın önünde duran boks makinesine yumruk atıp yola öyle devam etti.

İrem Sak, bağırarak ara sokaklarda dolaşırken objektife böyle yansıdı.

İrem Sak, Cihangir sokaklarını birbirine kattı! - Resim : 3

İrem Sak, Cihangir sokaklarını birbirine kattı! - Resim : 4

İrem Sak, Cihangir sokaklarını birbirine kattı! ile ilgili etiketler İrem Sak cihangir
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.