İran'dan 4 ülkeye savaş ilanı gibi İsrail uyarısı! Açık açık tehdit ettiler...

İran Genelkurmay Başkanlığı Sözcüsü Ebulfazl Şikarçi, Amerika Birleşik Devletleri (ABD), İngiltere, Fransa ve Almanya'ya İsrail'e desteği kesme çağrısında bulunarak, bu ülkelerin veya İsrail'in her türlü saldırısına güçlü karşılık vereceklerini ifade etti.

İran'ın, İsrail'in suikastlarına misilleme olarak İsrail'e başlattığı hava saldırısının yankıları sürüyor. İran Genelkurmay Başkanlığı Sözcüsü Şikarçi yaptığı yazılı açıklamada, ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya'ya dikkat çeken bir İsrail çağrısında bulundu.

İran'dan 4 ülkeye savaş ilanı gibi İsrail uyarısı! Açık açık tehdit ettiler...

''BİR SALDIRGANIN AYAĞINI İSRAİL'E VERİLEN YANITTAN DAHA GÜÇLÜ ŞEKİLDE KESERİZ''

ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya'nın liderlerine hitap eden Şikarçi, "İran'ın savaş yanlısı olmadığını iyi biliyorsunuz ancak sizden veya çaresiz rejimden (İsrail) herhangi bir saldırganın ayağını İsrail'e verilen yanıttan daha güçlü şekilde keseriz." ifadelerini kullandı.

İran'dan 4 ülkeye savaş ilanı gibi İsrail uyarısı! Açık açık tehdit ettiler... - Resim : 2

''KENDİNİZİ ATEŞE ATMAMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ''

Şikarçi, "İran'ın meşru ve hukuka uygun eylemlerini kınamak yerine bataklığa batmış gayrimeşru ve terörist siyonist rejimi desteklememenizi ve kendinizi ateşe atmamanızı tavsiye ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu. ​​​​​​​ 

 

İran'dan 4 ülkeye savaş ilanı gibi İsrail uyarısı! Açık açık tehdit ettiler... ile ilgili etiketler İran İsrail ABD İngiltere Almanya Fransa Savaş Saldırı
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Arda Güler'in golüne olay yorum!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Futbol Takımı'nın Gürcistan'ı 3-1 mağlup ettiği maçın ardından soyunma odasında Ay-Yıldızlılar'la telefon görüşmesi yaptı.