İran'da şok cinayet! Lorestan Bölgesi İstihbarat Başkanı suikast sonucu öldürüldü!

İran’da Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin şüpheli bir helikopter kazası sonucu ölümünün ardından şok bir suikast olayı gerçekleşti. SuperHaber’in elde ettiği bilgilere göre İran'ın Lorestan bölgesi istihbarat başkanı Hüseyin Rahimi, gece yarısı kimliği belirsiz kişiler tarafından vurularak öldürüldü.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

İran’da Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin şüpheli bir helikopter kazası sonucu ölümünün ardından şok bir suikast olayı gerçekleşti.

SuperHaber’in elde ettiği bilgilere göre İran'ın Lorestan bölgesi istihbarat başkanı Hüseyin Rahimi, gece yarısı kimliği belirsiz kişiler tarafından vurularak öldürüldü.

GENİŞ ÇAPLI SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Suikastin ardından herhangi bir açıklama yapılmayan İran’da, güvenlik güçlerinin Rahimi’nin öldürülmesi ile ilgili olarak geniş çaplı bir soruşturmanın yürütüldüğü ifade edildi.

İran'da şok cinayet! Lorestan Bölgesi İstihbarat Başkanı suikast sonucu öldürüldü! ile ilgili etiketler İran İbrahim Reisi
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail'in Lübnan'ın güneyine yönelik hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki 3 katlı bir binaya düzenlediği hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.