İntihar girişimini izlerken zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var

Hatay'ın İskenderun ilçesinde intihar teşebbüsünü izleyen sürücüler kaza yaptı. 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilirken, intihara teşebbüs eden ve ikna edilerek hastaneye götürülen şahıs hakkında işlem başlatıldı.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde inşaat halindeki bir binanın çatısında intihara teşebbüs eden kişiyi izleyen sürücülerin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen zincirleme kazada 5 kişi yaralandı.

İntihar girişimini izlerken zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var

MAHALLE MUHTARINA VE POLİSE İNTİHARA TEŞEBBÜS EDECEĞİNİ BİLDİRMİŞ

Alınan bilgiye göre, kaza Antakya-İskenderun karayolu Deniz Alayı bölgesinde meydana geldi. Psikolojik sorunları olan ve eşi evi terk ettiği için bunalıma giren Oktay E., mahalle muhtarına ve polise intihara teşebbüs edeceğini bildirerek inşaat halindeki binanın çatısına çıktı. Şahsı intihardan vazgeçirmek için ekipler seferber oldu. Polis şahsı ikna etmeye uğraşırken, itfaiye ekipleri binanın altında şişme branda açtı.

İntihar girişimini izlerken zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var - Resim : 2

İNTİHAR GİRİŞİMİNİ SEYRETMEK İSTEYEN SÜRÜCÜLER ZİNCİRLEME KAZAYA NEDEN OLDU

Antakya-İskenderun karayolunun hemen yanında yaşanan intihar girişimini seyretmek isteyen sürücülerin karıştığı zincirleme kazada ise 5 araç birbirine girdi. Kazada yaralanan 5 kişi ambulanslarla İskenderun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilirken, intihara teşebbüs eden ve ikna edilerek hastaneye götürülen Oktay E. hakkında işlem başlatıldı.

İntihar girişimini izlerken zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var - Resim : 3

POLİS VE İTFAİYE EKİPLERİ ŞAHSI İNTİHARDAN VAZGEÇİRDİLER

İsmet İnönü Mahallesi Muhtarı Engin Aktuğ, şahsın intihar edeceğini kendisine bildirdiğini, polis ve itfaiyenin gerekli tedbirleri alarak şahsı intihardan vazgeçirdiklerini ancak intiharı izlemek isteyen sürücülerin kaza yaptığını söyledi.

İntihar girişimini izlerken zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var - Resim : 4

İHA

İntihar girişimini izlerken zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var ile ilgili etiketler Hatay İskenderun İntihar zincirleme kaza