İngiliz televizyonunda 'İşgalci İsrail' tartışması viral oldu!: Narsist bir psikopat

İngiliz sunucu Piers Morgan'ın programına katılan Mısırlı komedyen Bassem Youssef, "İsrail'le uğraşmak çok zor, narsist bir psikopatla ilişki içinde olmak gibi" ifadelerini kullandı.

Mısırlı televizyon sunucusu Bassem Youssef, Piers Morgan Uncensored programında, işgalci İsrail'i eleştirerek, "İsrail, kurbanın kendisi olduğuna inanmanızı istiyor. Bu tıpkı narsist bir psikopatla ilişki içinde olmak gibi." ifadelerini kullandı.

Mısırlı televizyon sunucusu Bassem Youssef, Piers Morgan Uncensored programında, işgalci İsrail'in 7 Ekim'de başlayan saldırılarına tepki göstererek Filistinlilerin duygusal çaresizliklerini aktardı.

Programda İşgalci İsrail'e sert eleştiriler getiren Youssef, İsrail'i narsist psikopat karakterlerin başrolde olduğu dünyaca ünlü bir dizi olan homelander karakterlerine benzetti.

Youssef konuşmasında, "İsrail, kurbanın kendisi olduğuna inanmanızı istiyor. Bu tıpkı narsist bir psikopatla ilişki içinde olmak gibi."

"İsrail'e Süpermen'miş gibi bakıyorsunuz ama aslında onlar Homelander" ifadelerini kullandı.

Homelander, Darick Robertson ve Garth Ennis tarafından yaratılan "The Boys" çizgi roman serisindeki bir süper kahraman ve ana antagonisttir. "The Seven" adlı Vought tarafından finanse edilen bir grup süper kahramanın lideridir ve CIA gizli operasyon ajanı Billy Butcher'ın baş düşmanıdır. Homelander, sık sık narsist ve psikopat bir karakter olarak tasvir edilir ve Billy Butcher tarafından kibirli bir narsist olarak görülür.

İngiliz televizyonunda 'İşgalci İsrail' tartışması viral oldu!: Narsist bir psikopat ile ilgili etiketler Mısır İsrail Filistin Gazze Hamas Savaş

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.