İnci Taneleri dizisiyle popüler olan Sincanlı Erkal, sahne ücretini 300 bin TL'ye çıkardı

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı İnci Taneleri dizisindeki Gemileri Yakarım şarkısıyla kısa sürede milyonlarca dinlenmeye ulaşan sanatçı Sincanlı Erkal, bir anda şöhreti yakaladı ve sahne ücretine büyük oranda zam yaptı.

Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı ve aynı zamanda başrolünü oynadığı İnci Taneleri dizisi, Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansıyla çok konuşulmuştu. Dizide pavyon dansçısı Dilber'i canlandıran Hazar Ergüçlü'ye pavyon dansı sahnesinde Gemileri Yaktım şarkısıyla eşlik eden Erkal Sonel, bir anda şöhreti yakaladı.

SAHNE ÜCRETİNE REKOR ZAM!

Onedio'da yer alan habere göre, Dilber'in dans ettiği pavyonda söylediği Gemileri Yakarım şarkısıyla kısa sürede milyonlar dinlenen Sincanlı Erkal, daha önce düğünlerde şarkı söyleyerek 4 bin TL kazanıyordu. Sanatçı, dizide popüler olduktan sonra sahne ücretini 300 bin TL'ye çıkardı.

İnci Taneleri dizisiyle popüler olan Sincanlı Erkal, sahne ücretini 300 bin TL'ye çıkardı ile ilgili etiketler İnci Taneleri
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.