İnce İstiklal Caddesi'ndeki patlamayı seçime bağladı!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce meydana gelen patlamayla ilgili skandal ifadeler kullandı. Yaşanan terör saldırısını seçime bağlayan İnce “Bombalar patlıyor, oylarımız artıyor’ sözü bir yerden tanıdık geliyor mu? Umuyorum ki Türkiye 2015 yılına geri dönmez...” sözleriyle provokasyona girişti.

Muharrem İnce'nin İstanbul İstiklal Caddesinde yaşanan patlama ile ilgili yaptığı paylaşım tepki çekti. İnce’ye özellikle sosyal medya üzerinde sert tepkiler gelirken Memleket Partisi kurucu üyelerinden Mustafa Kemal Çiçek de skandal paylaşıma tepki gösterdi.

Mustafa Kemal Çiçek, İnce'nin "Bombalar patlıyor, oylarımız artıyor" sözü bir yerden tanıdık geliyor mu? Umuyorum ki Türkiye 2015 yılına geri dönmez..." paylaşımını provokasyon olarak değerlendirdi.

Çiçek şöyle devam etti:

"Sözde milli görünen, lakin yanından dahi geçmeyen bu gelgitli zihniyetten ayrılmak, bizim için tam isabet olmuş! Provokatörlerin yaklaşımından hiçbir farkı yok; kendilerini ifşa etmişler!"

 

İnce İstiklal Caddesi'ndeki patlamayı seçime bağladı! ile ilgili etiketler Muharrem İnce
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.