İmamoğlu sağlık çalışanlarını sattı: "Sizinle işimiz bitti" mesajı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi pandemi döneminde sağlık çalışanlarının toplu taşımadan ücretsiz yararlanma hakkından geri adım attı. Normalleşme süreci ile gelen hamleye sağlık çalışanlarından tepki geldi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarının toplu taşımadan ücretsiz yararlanması kararı almıştı. Ancak İmamoğlu, bu kararından geri adım attı.

İBB'den sağlık çalışanlarının cep telefonlarına gönderilen bir mesajda şu ifadeler yer aldı:

Değerli sağlık çalışanımız,

"İstanbulKart'ınızın ücretsiz kullanım süresi bugün itibariyle dolacak olup, 01.07.2021 tarihinde normalleşme sürecinin başlaması ile kartınızı ulaşım geçişlerinde ücret ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz."

İmamoğlu sağlık çalışanlarını sattı: "Sizinle işimiz bitti" mesajı

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

İBB'den gelen mesaja sağlık çalışanları tepki gösterdi. Telefonuna gelen mesajı Twitter hesabından paylaşan bir sağlık çalışanı "Değerli sağlık çalışanımız normalleşme süreci başladı sizinle işimiz bitti mesajı aldım." ifadelerini kullandı.

 

İmamoğlu sağlık çalışanlarını sattı: "Sizinle işimiz bitti" mesajı ile ilgili etiketler İBB istanbul kart sağlık çalışanı toplu taşıma ücretsiz
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...