İmamoğlu ile Akşener'in gizli planı! "O seçilirse siyasi hayatımı bitirir"

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'dan 6'lı Masa'yla ilgili bomba iddialar geldi. "İYİ Parti İmamoğlu'nu aday yapacak." diyen Sayan, "Kılıçdaroğlu ile Akşener karşılıklı blöf yapıyor. Kılıçdaroğlu "Ben aday olmayayım, İmamoğlu da olmasın. Abdullah Gül'ü aday yapalım" diyebilir." ifadelerini kullandı.

6'lı Masa'da yaşanan adaylık krizi her geçen gün biraz daha derinleşirken adayın kim olacağına yönelik tartışmalar Türk siyasetindeki gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

İMAMOĞLU İLE AKŞENER'İN GİZLİ PLANI

Savcı Sayan, A Haber ekranlarında yaptığı açıklamalarda Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşılıklı blöf yaptıklarını, İmamoğlu ve Akşener'in adaylık konusuyla ilgili gizli planlarının olduğunu dile getirdi.

"KILIÇDAROĞLU BANA KAFAYI TAKTI"

Akşener'in Kılıçdaroğlu'nun adaylığını asla kabul etmeyeceğinin dile getiren Sayan, Akşener tarafından desteklenen İmamoğlu'nun "Kılıçdaroğlu bana kafayı taktı. Kılıçdaroğlu seçilirse benim siyasi hayatımı da bitirir" dediğini öne sürdü.

"İmamoğlu'nun tek bir kurşunu var. O da Akşener ile birlikte aday olmak." ifadelerini kullanan Savcı Sayan, "Bu seçim Avrupa'dan aferin bekleyenlerle, Anadolu'dan aferin bekleyenlerin arasında geçecek." dedi.

 Savcı Sayan'ın açıklamaları şu şekilde; 

KARŞILIKLI BLÖF YAPIYORLAR

İYİ Parti İmamoğlu'nu aday yapacak. Kılıçdaroğlu ile Akşener karşılıklı blöf yapıyor. Kılıçdaroğlu "Ben aday olmayayım, İmamoğlu da olmasın. Abdullah Gül'ü aday yapalım" diyebilir.

İMAMOĞLU "SİYASİ HAYATIMI BİTİRİR" DİYOR

Kılıçdaroğlu adaylığını ilan ederse Akşener bunu asla kabul etmeyecek ve İmamoğlu'nu aday yapacak. Bunun üzerine büyük bir kavga var. İmamoğlu "Kılıçdaroğlu bana kafayı taktı. Kılıçdaroğlu seçilirse benim siyasi hayatımı da bitirir." diyor.

'KILIÇDAROĞLU'NU TAHRİK EDİYORLAR'

İmamoğlu'nun tek bir kurşunu var. O da Akşener ile birlikte aday olmak. Akşener İmamoğlu'nu bağımsız aday yapacak. Kılıçdaroğlu'nu tahrik ediyorlar. Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladığında 6'lı masa içinde Kılıçdaroğlu'nun oyun bozan olduğunu iddia edecekler.

'TÜRK MİLLETİYLE OYUN OYNUYORLAR'

İmamoğlu gidip bir sürü il dolaşıyor. Neden dolaşıyor? Oraya gidip Kılıçdaroğlu'na oy mu istiyor? Kılıçdaroğlu ile Akşener Türk milletiyle oyun oynuyor.

'BU SEÇİM AVRUPA'DAN AFERİN BEKLEYENLERLE ANADOLU'DAN AFERİN BEKLEYENLERİN ARASINDA GEÇECEK'

Seçim tarihini açıklayın adayı duyuracağız dediler. Hani nerede aday? Bu seçim Avrupa'dan aferin bekleyenlerle, Anadolu'dan aferin bekleyenlerin arasında geçecek.

"KILIÇDAROĞLU CUMHURBAŞKANI OLURSA AKŞENER KAPIDAN İÇERİ GİREMEZ"

Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olursa Akşener falan kapıdan içeriye giremezler. Onun siyasi kumpasları meşhurdur.

 

İmamoğlu ile Akşener'in gizli planı! "O seçilirse siyasi hayatımı bitirir" ile ilgili etiketler Ekrem İmamoğlu Meral Akşener