İlişkilerde tipe bakan kadın burçları

Astroloji dünyasının dış görünümüne en önem veren burçları hangileridir? Burçlar düyasının tipe bakan kadın burçları, ilişkilerin ritmini ve kaderini belirliyor. Erkeklerin pek de inanmadığı burçlar, bir ilişkinin kaderini belirleyebiliyor. İşte Koç, Boğa, Terazi, Yengeç, Balık, Akrep, İkizler, Kova, Başak ve Oğlak burçları arasında tipe bakan kadın burçlaro hangileridir?

Aşk hayatında seçici olan, armudun sapı üzümün çöpü diyen kadınların burçları erkeklerin en büyük merak konusudur. Tipe bakan kadın burçları konusunda ise biz araştırmayı yaptık. İlişkilerde kusursuz bir insan arayanlar, öncelikle tipe yani dış görünüşe bakıyor. İşte Koç, Boğa, Terazi, Yengeç, Balık, Akrep, İkizler, Kova, Başak ve Oğlak burçları arasında tipe bakan kadın burçlaro hangileridir?

İLİŞKİLERDE TİPE BAKAN KADIN BURÇLARI

Dış görünümüne en önem veren kadınların burçları Astroloji dünyasının merak konusub oldu. İşte Burçların aşk hayatlarında tipe önem veren kadınların burçları....

TERAZİ: Astrolojinin en bakımlı ve dış görünüşe önem veren burcu Terazi'dir. Güzelliğe önem veren burçlar sıralamasında Terazi'nin yeri ayrıdır. Ancak tipe bakmak onlar için abartı demek değildir. Bakımsız ve dış görünümü kötü insanlardan etkilenmezler. Bizden tavsiye.

BAŞAK: Her konuda olduğu gibi özel hayatlarındaki seçicilikleri illallah dedirten başak burcu kadını tipe önem veren burçtur. Detaycılığı ve titizliği ile nam salmış başak burcu, istediği yakışıklılıkta birini bulma konusunda şanslıdır. Her konuda yaptığı acımasız eleştirileri dış görünümde de kendini gösterir.

BOĞA: Onu dıştan görenler Kontes tavırlarını hemen fark eder. Her şeyin en estetiği, en lüksü ve güzeli tip olarak da kendini gösterir. Başak burçları gibi belki detaylarda kaybolmaz ama karşısındakinin dış görünümüyle içini eritmesini ister. Eş/sevgili adayında fiziksel görünümün yanı sıra maddi anlamda da zenginlik görürse oldu bu iş.

Boğalar için süslü insanlar denemez ama partnerinin bakımlı ve süslü olmasını bekler. Salaş ve sade giysiler giyerseniz Boğaların çekim alanına giremezsiniz. Her anlamda görünümünüzle onları cezbetmelisiniz.

 

 

 

İlişkilerde tipe bakan kadın burçları ile ilgili etiketler burç tipe bakan kadın burçları tipe bakan burçları tipe bakan kadınların burçlar