İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler

Osmaniye'de erkekleri fuhuş vaadiyle kandırıp para, banka kartı ve değerli eşyalarını silah zoruyla gasp eden, kadın iç çamaşırı giydirip videoya çeken 5 şüpheli gözaltına alındı. 5 şüpheliden biri kadın olmak üzere 3 kişi tutuklandı.

Gaziantep'ten Osmaniye'ye gelerek fuhuş vaadiyle kandırdıkları erkeklerin para, cep telefonu, kol saati ve banka kartlarını silah zoruyla gasbeden çeteye yönelik soruşturma başlatıldı. Teknik ve fiziki takip başlatan Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri, 100'ün üzerinde güvenlik kamerası görüntüsünü inceledi. Kimlikleri belirlenen şüphelilerin adreslerine baskın yapan ekipler, A.K. isimli kadın ile A.Ş., T.Ö., V.Ş. ve M.Y.'yi gözaltına aldı.

5 ŞÜPHELİDEN 3'Ü TUTUKLANDI

Yapılan aramalarda 1 ruhsatsız tabanca, 1 ruhsatsız tüfek, bıçak, dansöz kıyafetleri, kadın iç çamaşırları, cep telefonları, kol saatleri ve bir miktar para ele geçirildi. Şüphelilerin, fuhuş için anlaştıkları erkekleri eve çağırıp, dansöz ve kadın iç çamaşırı giydirdikleri, daha sonra videoya çektikleri belirlendi. Şüphelilerin ayrıca erkek müşterileri silahla tehdit ederek para, cep telefonu, kol saati ve banka kartlarını gasbettikleri tespit edildi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden A.K., A.Ş. ve T.Ö. tutuklandı, V.Ş. ile M.Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler

İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler - Resim : 2

İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler - Resim : 3

İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler - Resim : 4

İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler - Resim : 5

(DHA)

İlişki vaadiyle kandırdıkları erkekleri gasp edip, kadın iç çamaşırı giydirerek video çektiler ile ilgili etiketler Osmaniye Fuhuş Gasp dolandırıcılık