Acun Ilıcalı'nın Yıldız Tilbe anısı izleyenleri kahkahaya boğdu!

O Ses Türkiye'de sahneye çıkan yarışmacı Abdullah İdik'in koyu bir Yıldız Tilbe hayranı olduğunu öğrenen Acun Ilıcalı, Tilbe'nin sevenlerinin camdan evine girdiğini anlattı. Ilıcalı bu anısıyla stüdyoyu kahkahaya boğdu.

O Ses Türkiye yarışmasının yeni bölümünde sahneye çıkan Abdullah İdik, koyu bir Yıldız Tilbe hayranı olduğunu ve onu görmeyi çok istediğini söyledi. Yarışmacının bu sözleri üzerine devreye giren Acun Ilıcalı, yarışmacı ismi Yıldız Tilbe ile görüştüreceğinin sözünü verdi.

HAYRANLARININ CAMDAN GİRDİĞİNİ SÖYLEDİ

Yıldız Tilbe'nin hayranları tarafında çok sevildiğini söyleyen Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'nin yaşadığı bir olayı seyircilerle paylaştı.

"BUNLAR KİM"

Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'nin sabah kalktığında salonda tanımadığı insanlar gördüğünü söyledi. "Bunlar kim" diye sorduğunda ise hayranlarının camdan girdiğini anlattı.

Acun Ilıcalı'nın Yıldız Tilbe anısı izleyenleri kahkahaya boğdu!

Acun Ilıcalı'nın Yıldız Tilbe anısı izleyenleri kahkahaya boğdu! - Resim : 2

 

Acun Ilıcalı'nın Yıldız Tilbe anısı izleyenleri kahkahaya boğdu! ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Yıldız Tilbe
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.