İlhan Taşçı'nın RTÜK şikayetine cevap: 'Bu hassasiyeti Kılıçdaroğlu'nun müstehcen el, kol hareketinde de göstermenizi beklerdik'

RTÜK üyesi İlhan Taşçı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinin incelenmesi için RTÜK'e başvurdu. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Taşçı'ya sosyal medyadan cevap verdi. Şahin, "Sayın Taşcı, siyasilerin Mecliste yapmış olduğu konuşmalara gösterdiğiniz bu hassasiyeti CHP Genel Başkanı'nın Genel Kurul konuşmasındaki müstehcen el-kol hareketinde de göstermenizi beklerdik" dedi.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu üyesi İlhan Taşçı, Cumurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerinin incelenmesi için RTÜK'e başvurduğunu duyurmuştu.

SOSYAL MEDYADA CEVAP VERDİ

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, RTÜK Üyesi İlhan Taşçı’nın “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerinin incelenmesi için RTÜK’e başvurdum” şeklindeki paylaşımına sosyal medya hesabından cevap verdi.

'AYNI HASSASİYETİ...'

Şahin, Taşçı’nın aynı hassasiyeti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Genel Kurul konuşmasındaki hareketlerine göstermesini de beklediğini belirterek, “Sayın Taşcı, siyasilerin Mecliste yapmış olduğu konuşmalara gösterdiğiniz bu hassasiyeti CHP Genel Başkanı'nın Genel Kurul konuşmasındaki müstehcen el-kol hareketinde de göstermenizi beklerdik. O konuda da şikayet dilekçenizi bekliyoruz. Sonra bu dilekçenizi inceleyeceğiz” dedi.

İlhan Taşçı'nın RTÜK şikayetine cevap: 'Bu hassasiyeti Kılıçdaroğlu'nun müstehcen el, kol hareketinde de göstermenizi beklerdik'

İlhan Taşçı'nın RTÜK şikayetine cevap: 'Bu hassasiyeti Kılıçdaroğlu'nun müstehcen el, kol hareketinde de göstermenizi beklerdik' ile ilgili etiketler RTÜK İlhan Taşçı şikayet Kılıçdaroğlu RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin
GÜNÜN VİDEOSU

Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin kanalı Halk TV'de DEM Parti savunuculuğu yaptı

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Suat Sarı, konuk olduğu Halk TV'deki Sözüm Var programında HDP/DEM Parti'yi eleştirince Şirin Payzın ve Seyhan Avşar'dan tepki gördü.