İkinci kez kansere yakalanmıştı! İşte Aydemir Akbaş'ın sağlık durumu

Sosyal medya hesabından ikinci kez kansere yakalandığını duyuran Aydemir Akbaş, katıldığı ‘İntikam Oyunları’ filminin galasında sağlık durumu hakkında bilgi verdi. İşte detaylar...

Usta oyuncu Aydemir Akbaş, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ikinci kez kansere yakalandığının açıklamıştı.

Akbaş açıklamasında, "Herkese merhaba. Yaklaşık 15 günlük tetkiklerin ardından kanser olduğum netleşti. 10 sene önce de benzer şekilde olmuş ve atlatmıştım. Tedavim Sn. Dursun Buğra kontrolünde başladı. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum, umarım böyle hissetmeye devam eder ve tekrar atlatırım. İlk benden duyun istedim, şimdilik yazmaya ve çalışmaya devam… Sevenlerime, yakınlarıma selamlar sevgiler” ifadelerini kullanmıştı.

YENİ FİLM PROJESİNE BAŞLAYACAK

 Tedavisine devam eden Aydemir Akbaş, hikayesini ve yapımcılığını Zeki Sincar’ın üstlendiği ‘İntikam Oyunları’ filminin galasına katıldı.

Aydemir Akbaş filmin yapımcısı Zeki Sincar ile yeni bir sinema filmi projesine başlayacaklarının müjdesini verdi.

Sincar film projesi ile ilgili, “Aydemir hocayla hazırlıklar içerisindeyiz. Çok sürpriz bir proje olacak duyurusunu yapacağız” dedi.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Aydemir Akbaş, herkesin merak ettiği sağlık durumu hakkında bilgi vererek, “Dört tane kemoterapi geçireceğim. Şu an gidişat iyi doktorlar memnunlar. Aşağı yukarı ben de memnunum sadece biraz kilo verdim. Onu da halledeceğiz. Ben alışığım ikinci kanserim bu benim. Ben inatçıyım” diye konuştu.

İkinci kez kansere yakalanmıştı! İşte Aydemir Akbaş'ın sağlık durumu ile ilgili etiketler Aydemir Akbaş
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.