İkinci el piyasasının geldiği son nokta... Hurda yığını araç bakın kaç TL'ye satıldı!

Geçtiğimiz günlerde 42.500 TL'den satışa konularak sosyal medyada büyük şaşkınlık yaratan hurda yığını araç 20 bin TL'ye satıldı.

Koronavirüs pandemisi ile birlikte ortaya çıkan çip krizi nedeniyle sıfır araç üretilmeyince ikinci el otomobillerin fiyatı giderek artıyor. 

Fahiş fiyatların geldiği son nokta ise vatandaşı şok etti. 

 

42 BİN TL'DEN SATIŞA KOYMUŞTU

Bursa'da yaşayan Erkan Çidan, sel hasarlı demir yığınından oluşan 2017 model aracını tam 42 bin 500 liraya satmak istedi. Bunun üzerine söz konusu ilana peş peşe tepki yağdı.

İkinci el piyasasının geldiği son nokta... Hurda yığını araç bakın kaç TL'ye satıldı!

20 BİN TL'YE SATILDI

Erkan Çidan tepkiler üzerine ilanı kaldırsa da aracına alıcı bulabildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Çidan, "Kaç para yapar diye sembolik bir rakam yazdık. Bu arabanın yedek parça dahi olsa motoru 15-20 bin TL civarında. Baktım çok tepki var, telefonum susmadı ilanı kaldırdım. Ama araba 20 bin TL'ye satıldı" dedi.

 

İkinci el piyasasının geldiği son nokta... Hurda yığını araç bakın kaç TL'ye satıldı! - Resim : 2

 

İkinci el piyasasının geldiği son nokta... Hurda yığını araç bakın kaç TL'ye satıldı! ile ilgili etiketler Araç Otomobil İlan çip krizi ikinci el hurda
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.