İki kuzen pikniğe giderken uçurumdan yuvarlandı: 1 Saatlik çalışma sonrası bulunduğu yerden alındı

Tokat'ın Erbaa ilçesinde pikniğe gitmek için çıktıkları yolda uçurumdan yuvarlandı. Jandarma ekiplerinin başlattığı arama çalışmaları sonucunda iki kuzenin cansız bedenleri bulundu. 

İstanbul'da yaşayan ve yaklaşık 1 ay önce yaz tatili için Erbaa ilçesine bağlı Üzümlü köyüne gelen 3 çocuk babası Cevdet Baltacı ile aynı nedenle Koceeli'den gelen 2 çocuk babası Ömer Baltacı, 52 FR 235 plakalı minibüsle perşembe günü Doğanyurt köyü yakınlarındaki Hodaypınarı mevkisine piknik yapmaya gitti. Ömer ve Cevdet Baltacı'dan aynı gün akşam saatlerinden itibaren haber alınamadı. İki kişinin yakınları dün jandarmaya kayıp ihbarında bulundu.

İki kuzen pikniğe giderken uçurumdan yuvarlandı: 1 Saatlik çalışma sonrası bulunduğu yerden alındı

250 METRELİK UÇURUMDAN YUVARLANDILAR

Jandarma ekipleri ile kayıp kuzenlerin yakınları bölgede arama çalışması başlattı. Akrabaları Hacı Ali Ezenci ve Mehmet Baltacı sabah saatlerinde kuzenlerin yola çıktığı minibüsün 250 metrelik uçurumun dibinde olduğunu fark etti. İhbar üzerine kaza yerine sağlık, jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İki kuzen pikniğe giderken uçurumdan yuvarlandı: 1 Saatlik çalışma sonrası bulunduğu yerden alındı - Resim : 2

CANSIZ BEDENLERİ 1 SAATLİK ÇALIŞMAYLA ÇIKARILDI

Gelen ekipler, Ömer ve Cevdet Baltacı'nın minibüsün yakınında cansız bedenleri bulundu. Araçtan fırladıkları düşünülen Ömer ve Cevdet Baltacı'nın cesetleri itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışmasıyla bulunduğu yerden alındı. Traktör römorkuna konulan cesetler, yola kadar çıkartılıp burada cenaze aracına alınarak otopsi için Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İki kuzen pikniğe giderken uçurumdan yuvarlandı: 1 Saatlik çalışma sonrası bulunduğu yerden alındı ile ilgili etiketler Tokat Erbaa kuzen uçurum piknik