İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi

Ciner Medya Grubu'nun iki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi. Show Ana Haber spikerlerinden Pınar Erbaş ile Habertürk TV moderatörlerinden Mehmet Akif Ersoy dünyaevine girdi. Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen düğün törenine ünlü isimler akın etti.

Show Ana Haber spikerlerinden Pınar Erbaş ile Habertürk TV moderatörlerinden Mehmet Akif Ersoy, İstanbul’da Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen nikah töreniyle dünyaevine girdi. Çiftin şahitliklerini Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ ile Pınar Erbaş'ın çocukluk arkadaşı Bahriye Betül Özdemir yaptı.

PINAR ERBAŞ'A EVLİLİK CÜZDANINI ÖMER ÇELİK TESLİM ETTİ

Nikah törenine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün önceki Başkanı Aziz Yıldırım törende sahneye çıkarak çifte mutluluklar diledi. Burada bir konuşma yapan Çelik, evlilik cüzdanını Pınar Erbaş'a teslim etti.


İşte çiftin nikah töreninden kareler...

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi - Resim : 2

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi - Resim : 3

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi - Resim : 4

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi - Resim : 5

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi - Resim : 6

 

 

 

İki başarılı ekran yüzü hayatını birleştirdi! Mehmet Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi ile ilgili etiketler Mehmet Akif Ersoy Düğün nikah Ömer Çelik pınar erbas
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.