İftar programına katılan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasını rica etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen iftar programında sanatçılarla bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, iftar sonrası masaları dolaşarak programa katılan sanatçılarla sohbet etti. Programa katılan şarkıcı Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gece 00.00'dan sonra uygulanan müzik yasağının kaldırılmasını rica ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen iftar programında sanatçılarla bir araya geldi. Programa Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Coşkun Sabah, Demet Akalın, Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Umut Akyürek, Müşerref Akay, Yonca Evcimik, Ahmet Selçuk İlkan, Metin Şentürk, Gamze Özçelik, Şafak Sezer, Alişan Tektaş ve Şükriye Tutkun başta olmak üzere çok sayıda sanatçı katıldı.

İftar programına katılan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasını rica etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da programda sanatçılarla sohbet etti.

İftar programına katılan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasını rica etti - Resim : 2

CENK EREN: SANATÇILARIMIZ MÜZİK YASAĞINI GÜNDEME GETİRDİLER Mİ ACABA?

Şarkıcı Cenk Eren, iftar yemeğine katılan sanatçılara, pandemi sürecinde alınan müzik yasağını hatırlatarak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın iftar davetine katılan değerli sanatçılarımız müzik yasağını gündeme getirdiler mi acaba? Bilgilendirirlerse bizleri, memnun oluruz." ifadelerini kullandı.

İftar programına katılan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasını rica etti - Resim : 3

DEMET AKALIN: TÜM MÜZİSYENLER ADINA RİCA ETTİM

Cenk Eren'in bu sözleri üzerine, iftar programına katılan Demet Akalın'dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geçtiğimiz yıl koronavirüs kapsamında hayata geçirilen saat gece 12'den sonraki canlı müzik yasağının kaldırılmasıyla ilgili tüm müzisyenler adına ricada bulunduğunu açıkladı.

Demet Akalın, Cenk Eren'e "Bilgilendireyim... Elbette... belki kimse cesaret edememiştir ama ben tüm müzisyenler adına rica ettim söyledim. Hatta kendisi Kültür Bakanımızı yanına çağırdı. Çalışmaya başlayacaklarının sözünü aldım… Bekleyeceğiz, saygılar Cenk Bey." dedi.

İftar programına katılan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasını rica etti

 

İftar programına katılan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasını rica etti ile ilgili etiketler Demet Akalın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iftar programı müzik yasağı pandemi
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.