İETT yol yardım aracı, metrobüse çarptı! Yolcuların yaşadığı şok kamerada

İstanbul'da İETT yol yardım aracı, Beylikdüzü istikametine doğru seyir halinde olan ve Bayrampaşa-Maltepe metrobüs durağında yolcu indiren metrobüse arkadan çarptı. Yolcuların kaza nedneiyle yaşadığı kısa süreli şok kameraya yansırken, vatandaşlar yol yardım aracı sürücüsüne tepki gösterdi. Kaza nedeniyle metrobüs hattında araç yoğunluğu oluştu.

İstanbul Bayrampaşa'da, Beylikdüzü istikametine doğru seyir halinde olan ve Bayrampaşa-Maltepe metrobüs durağında yolcu indiren metrobüse, arkadan gelen İETT yol yardım aracı çarptı. Kazanın ardından metrobüsten inen yolcular, yol bakım aracının sürücüsüne tepki gösterdi.

Olay nedeniyle bir süre metrobüs yolunda araç kuyruğu oluşurken, kazaya karışan metrobüsün ve yol yardım aracının çekilmesi üzerine hattaki trafik normale döndü. Kaza sonrasında yaşanan anlar, bir vatandaş tarafından kaydedildi.

AA

İETT yol yardım aracı, metrobüse çarptı! Yolcuların yaşadığı şok kamerada ile ilgili etiketler İstanbul metrobüs kaza İETT yol yardım aracı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.