İETT otobüsünde ilginç yolculuk

İstanbul'da bir kadın, İETT otobüsüne evinde beslediği maymunla bindi. Sahibinin kucağında bir süre yolculuk yapan maymun, daha sonra tutacaklara asılıp camdan baktı. Sevimli görüntüler, diğer yolcuların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Görüntüler, dün sabah İETT otobüsünde kaydedildi. Kadın bir yolcu Alibeyköy hattında çalışan otobüsüne maymunuyla bindi.

YOLCULUK BOYUNCA OYUN OYNADI

Sevimli maymun otobüsün tutacaklarına asılıp camdan bakarken ilginç görüntüler ortaya çıktı. Maymun yolculuk boyunca oyun oynadı.

O ANLAR CEP TELEFONUNDA

Maymun, otobüsteki diğer yolcuların da ilgisini çekti. Bir kişi cep telefonu kamerası ile maymunu kaydetti.

İETT otobüsünde ilginç yolculuk

MAYMUN BESLEMEK YASAL MI?

Türkiye'de 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu dolayısıyla yırtıcı ve vahşi hayvanların sahiplenilmesi ve beslenmesi yasaktır. Bu yasakların içerisinde maymun cinsleri de yer almaktadır. Maymunların AIDS, kuduz ve hepatit gibi hastalıkları bulaştırma durumları dolayısıyla toplum sağlığı açısından tehlikeli olduğu düşünülmektedir.

İETT otobüsünde ilginç yolculuk ile ilgili etiketler Maymun İETT Otobüs video

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.