İddialar doğru çıktı: İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi

Bir süredir 36 yaşındaki oyuncu İsmail Hacıoğlu ile 39 yaşındaki oyuncu Aslıhan Gürbüz'ün aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Ünlü oyuncular hakkındaki aşk iddiaları doğru çıktı. Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu çıktıkları Çeşme tatilinde ilk kez birlikte görüntülendi.

Mahkum dizisinde Savaş karakterini canlandıran İsmail Hacıoğlu'nun kendisinden 3 yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile aşk yaşadığı ve ikilinin Karadeniz'de gözlerden uzakta tatil yaptıkları konuşuluyordu. İkili hakkındaki dedikodular doğru çıktı. Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu, Çeşme'de görüntülendi.

 

ÇEŞME'DE GÖRÜNTÜLENDİLER 

Son olarak final yapan Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Ceylan karakteriyle izleyici karşısına çıkan Aslıhan Gürbüz ile, sezon finali yapan Mahkum dizisinin yıldızı İsmail Hacıoğlu ilk kez İzmir Çeşme'de akşam yemeği sonrası objektiflere yakalandı.

İddialar doğru çıktı: İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi


Milliyet'ten Deni Boy'un haberine göre; Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen İsmail Hacıoğlu, önceki akşam yeni sevgilisiyle görüntülendi. 36 yaşındaki oyuncu, dört aydır birlikte olduğu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ilk kez Çeşme'de objektiflere yansıdı.

İddialar doğru çıktı: İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi - Resim : 2

KARŞILARINDA KAMERALARI GÖRÜNCE ŞAŞIRDILAR

Gözlerden uzak aşklarını yaşamayı tercih eden yeni sevgililer, akşam yemeğinde kendilerine eşlik eden Selim Bayrak ve sevgilisi Emel Karaköse, patlayan flaşlar karşısında ne yapacaklarını şaşırdı. Basın mensuplarına "İyi akşamlar" diyen Hacıoğlu ve Gürbüz, araçlarına binerek oradan uzaklaştılar.

 İddialar doğru çıktı: İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi - Resim : 3

İddialar doğru çıktı: İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz aşkı belgelendi ile ilgili etiketler İsmail Hacıoğlu aslıhan gürbüz
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.