İÇİŞLERİ DUYURDU: İSTANBUL’DAKİ SURİYELİLER İÇİN KARAR VERİLDİ!

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile 'Haberin Olsun' SuperHaber YouTube kanalında...

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Miçotakis'in görüşmesini, İstanbuldaki Suriyeliler için verilen kararı, Atatürk’e hakaret eden Kuveytli’nin İçişleri Bakanı’na skandal tehdidini ve Bakan Mehmet Şimşek’in dar gelirliye ucuz konut müjdesini masaya yatırdı.

''TÜRKİYE-YUNANİSTAN İLİŞKİLERİNDE FAY HATLARI VAR''

Bozkurt, ''Türkiye-Yunanistan ilişkilerinde fay hatları var. Türkiye - Yunanistan görüşmelerinde sonuç alınacağını sanmıyorum ama türkiye üzerine düşeni yapmaya devam edecek.

''İYİ PARTİ PAZARLIK GÜCÜNÜ ARTIRDI. CHP SEÇMENİNİ KAZANMAYA YÖNELİK HAMLELERİ DEVAM EDİYOR''

İYİ Parti ile CHP İstanbul-Ankara özelinde anlaşacak gibi geliyor. İmamoğlu'nu parlatmak adına 'Kılıçdaroğlu anlaşamadı, İmamoğlu anlaştı' tiyatrosu yapılabilir. İYİ Parti pazarlık gücünü artırdı. CHP seçmenini kazanmaya yönelik hamleleri devam ediyor.

''BİRİLERİ KUTSALLARIMIZ ÜZERİNDEN BİZİ BÖLMEYE ÇALIŞIYOR''

Bizleri kutsallarımız üzerinden bizi bölmeye çalışıyor. Emperyalistler Atatürk üzerinden, kutsallarımız üzerinden anti propaganda yaparak toplumu ikiye ayırmayı amaçlıyor.'' dedi.

 'Haberin Olsun'u SuperHaber YouTube kanalında izleyebilirsiniz...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

İÇİŞLERİ DUYURDU: İSTANBUL’DAKİ SURİYELİLER İÇİN KARAR VERİLDİ! ile ilgili etiketler Ceyhun Bozkurt Suriye göçmen İçişleri Bakanlığı İstanbul

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.