İçişleri Bakanı Soylu duyurdu: Turuncu kategorideki terörist öldürüldü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eren Abluka-29 İç Güvenlik Operasyonu kapsamında Hakkari Çukurca Kazan Vadisinde, biri turuncu kategoride 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Hakkari İl Jandarma Komutanlığı tarafından Hakkari'nin Çukurca ilçesi Meşeli Mahallesi Kazan bölgesinde 10 Ağustos'ta başlatılan Eren Abluka-29 operasyonu başarıyla devam ediyor.

J-SİHA, ANKA ve Hava Kuvvetleri'nin desteğinde, JÖH ve jandarma komando timlerinin katılımıyla icra edilen istihbarata dayalı nokta operasyonda, 1'i turuncu kategoride olmak üzere toplam 3 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son gelişmeyi Twitter hesabından duyurdu.

Eren Abluka-29 operasyonu, jandarma özel harekat, polis özel harekat, jandarma komando ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 632 personel ve 40 operasyonel timle birlikte devam ediyor.

İçişleri Bakanı Soylu duyurdu: Turuncu kategorideki terörist öldürüldü ile ilgili etiketler Süleyman Soylu terörist turuncu kategori eren abluka 29 operasyonu
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.