İbrahim Tatlıses'ten sürpriz 'evlilik' açıklaması!

İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı evlilik açıklaması ile gündeme geldi. Daha önce 5 kez evlenen Tatlıses'in açıklaması bazı takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılanırken bazı takipçileri ise Tatlıses'in kararını normal karşıladı.

İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Daha önce beş evlilik yapan ve beşi kız, ikisi erkek; toplam yedi çocuğu bulun 'İmparator' lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

476.6 bin takipçisi bulunan Twitter hesabından peş peşe mesajlar yayınlayan 71 yaşındaki sanatçı, hayranlarını şaşırtan açıklamalarda bulundu.

"EVLİLİK ÇOK UZAK DEĞİL''

"Her an sürpriz bir evlilik yapabilirim, çok uzak değil" diye yazan ünlü isim, ardından da; "Teklik Allah'a mahsustur, tek yaşamayı sevmiyorum" ifadelerini kullandı.

Son olarak kendisinden 43 yaş küçük aşkı Gülçin Karakaya ile nikah masasına oturmaları beklenirken ayrılan Tatlıses'in, kiminle evleneceği merak konusu oldu.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz 'evlilik' açıklaması!

"BU NE HIZ İMPARATOR?"

Takipçileri, İmparator'a; "Hayırlısı olsun", "Yaşlılıkta eş kesinlikle lazım" ve "Bu ne hız İmparator?" gibi yorumlar yaptı.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz 'evlilik' açıklaması! ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.