İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan Gülçin Karakaya açıklaması

Yıllar sonra ekrana dönen İbo Show programına konuk olan Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses’e “Sen nikâhlanmışsın” deyince ünlü sanatçı “Mutluyum, ben evliyim kardeşim” yanıtını vererek herkesi şaşırtmıştı. Tatlıses yaptığı yeni bir açıklama ile olaya açıklık getirdi.

“İbo Show”un cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde İbrahim Tatlıses’ten sürpriz bir itiraf geldi. Ünlü sanatçı daha önce ‘asistanım’ dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.


Programın konuklarından Ebru Yaşar’ın “Sen nikâhlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim.” dedi.


''RESMİ NİKAH YOK''

Ünlü sanatçı sözlerinin yankı bulmasının ardından Kelebek’e açıklama yaptı. Karakaya ile resmi olarak nikâh masasına oturmadıklarını belirten Tatlıses, “Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği” dedi. Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikâh masasına oturan Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna ise “Zaman ne gösterir bilinmez” yanıtını verdi.

İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan Gülçin Karakaya açıklaması

İbrahim Tatlıses’in (69) iki yıldır birlikte olduğu Gülçin Karakaya (26) ünlü sanatçıdan 43 yaş küçük.

 

İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan Gülçin Karakaya açıklaması ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ibo show