İbrahim Tatlıses'in ''Evleniyorum'' çıkışının altından bambaşka bir şey çıktı!

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerin ardından 1 Nisan'da ''Seçimi kaybettim, evleniyorum'' şeklinde paylaşım yapan İbrahim Tatlıses, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Tatlıses, yeni yaptığı paylaşımda olayın iç yüzünü anlattı.

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerin ardından 1 Nisan'da ''Seçimi kaybettim, evleniyorum'' şeklinde paylaşım yapan İbrahim Tatlıses, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İbrahim Tatlıses o paylaşımının nedenini anlattı.

''ŞAKADAN DA HİÇ ANLAMIYORSUNUZ''

İbrahim Tatlıses, 1 Nisan'da yaptığı paylaşımda "Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymayın demeyin. Tüm bekarlara selam olsun ben evleniyorum" dedi. Evlendiği söylentisiyle adından söz ettiren sanatçı, yeni paylaşımda şaka yaptığını belirterek şunları söyledi: "Arkadaşlar mesajı attığım tarih ne 1 ay ne Nisan... İkisinin toplamı ne oluyor? Nisan 1 ama ben hakikaten evlendim. İzmir'de kendime ev aldım. Yani evlendim şakadan da hiç anlamıyorsunuz ya. İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?"

İbrahim Tatlıses'in ''Evleniyorum'' çıkışının altından bambaşka bir şey çıktı!

İbrahim Tatlıses'in ''Evleniyorum'' çıkışının altından bambaşka bir şey çıktı! ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.